Německo-Fernando-závodní neděle

24. července 2011 v 18:36 | Matdina |  SEZONA 2011
Fernando: S dnešním výsledkem jsem nadmíru spokojen. Máme za sebou víkend, který asi nepatřil k nejlehčím. V pátek jsme měli trochu problémy, v kvalifikaci jsme byli pátí s půlvteřinouvou ztrátou na pole position, takže jsme se s tím trochu prali. Přes obtíže jsme ale druzí a bojujeme o vítězství, to je fantastické. Druzí ve Valencii, první na Silverstone a druzí tady. Se třemi různými pravidly, třemi různými okruhy jsme pořád první nebo druzí na třech různých oválech s různými teplotami. Za každých podmínek tedy prokazujeme konzistenci, což nás staví do dobré pozice, abychom si užili závěr letošního šampionátu.
Těším se na trochu teplejší trať. Měkká a superměkká směs by pro nás mohly být trochu výhoda v tom, jak s nimi dokážeme zacházet. Za týden nás čeká další zajímavý víkend. McLaren pokročil dopředu a Red Bull bude extrémně silný, takže je to pro nás výzva.
Ne, nemyslím si to (že by byl Sebastian Vettel v Německu pod zvýšeným tlakem). Byl to špatný závod nebo tak něco. Myslím, že se na začátku roztočil a nevím, jak se stalo, že visel za Felipem. Tyhle věci se stávají. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama