"Chtěl bych první vítězství ve Spa"

25. srpna 2011 v 20:50 | Matdina |  Ostatní
Fernando Alonso získal pochvalu od médií pro svou uvolněnost. Stačí jen přijít k obvyklé tiskové konferenci ve čtvrtek v Belgii- dnes odpoledne.

"Ano, užil jsem si prázdniny," řekl pilot Scuderie Ferrari. "Vzhledem k tomu, že zbytek sezony se skládá ze šesti závodů mimo Evropu, s mnoha výlety, které zvyšují napětí, tak v posledních týdnech bylo vhodné si trochu odpočinout." Pokud jde o výkon, po přestávce není žádný rozdíl, takže doufám, že můžeme pokračovat v cestě jako v červenci. Zde na Spa, dráha, která je velmi odlišná od Budapešti, se budeme snažit potvrdit skutečnost, že vůz je stále konkurenceschopný, a že se snaží dostat pátý po sobě jdoucí stupínek vítězů. Stále čekám na vítězství na tomto okruhu, protože je to jedna ze dvou kolejí, kde jsem nevyhrál, tak proč ne v tomto roce? Je to zábavné řídit na tomto okruhu, se všemi druhy křivek. My řidiči tu milujem jezdit. Tady mám skvělé vzpomínky na vítězství ve formuli 3000, Formule 1, ale až nyní, nebyly dost dobré na vítězství. "

"Není pochyb o tom, že je velmi obtížné vyplnit mezeru, ale budeme bojovat, dokud je matematická šance," řekl Španěl. "Viděli jsme podivné věci co se dějí ve Formuli 1 a při současném bodovém systému, se může situace změnit ve dvou nebo třech závodech. Nedáme se s mnoha místech stále k dispozici a budeme se snažit vyhrát každý závod. My nemáme co ztratit, takže můžeme víc riskovat a být více agresivní, pokud jde o závodní strategii pro zbytek sezony. "


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama