Fernandovo prohlášení po kvalifikaci (Spa)

27. srpna 2011 v 19:06 | Matdina |  SEZONA 2011
Fernando Alonso, 8.
Prožili jsme obtížnou třetí část kvalifikace, před námi byl velký provoz, nezajeli jsme čisté kolo, a takto jsme dopadli. Bylo to těžké, protože se podmínky neustále měnily a červené vlajky v prostřední části nás způsobily trochu stresu, protože jsme tou dobou byli jedenáctí.
Jsme-li osmí, pak jsme si to zasloužili, zítra si zkusíme polepšit. Je pravdou, že jsem nedojel v Q3 jediné kolo bez Péreze přede mnou, takže uvidíme, jak to zítra dopadne. Je očividně za mnou, takže nic nezískám, bude-li penalizován.
Toto je okruh, který samozřejmě nabízí příležitosti k předjíždění. Za Eau Rouge je velmi dlouhá rovinka, kde bychom měli využívat DRS. Budeme-li zítra rychlí, existují místa k předjetí, ale nikdo nevím, jak je kdo zde konkurenceschopný, protože jsme během tréninků ani v kvalifikaci nenajezdili dostatečný počet kol. Zítřek je otazníkem pro všechny. My jsme snad dostatečně konkurenceschopní na to, abychom bojovali na čele.
Z pohledu nastavení většina top týmů zvolila nastavení pro suché podmínky, protože zítra by nemělo pršet. Doufáme, že bude vše OK a déšť se neobjeví a uvidíme dobrý závod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama