29. února 2012 v 17:04 | Matdina |  SEZONA 2012

Sobota 3.3.- Felipe Massa
Neděle 4.3.- Fernando Alonso

Ovečkin vstřelil vítězný gól a Caps porazili New York Islanders 3:2

29. února 2012 v 15:33 | Matdina |  2011/12
Washington už tímto vítězstvím přeskočil Winnipeg a zatím se dostal do předběžné tabulky playoff. Teď už stačí se jen udržet a dál vítězit.
Opět chytal Michal Neuvirth a vychytal 22 střel z 24. A tím vychytal Washingtonu už třetí výhru v řadě.
Caps prohrávalo ve třetí třetině 0:2. Na konci dalo ale dva góly pravé křídlo Troy Brouwer. Ten druhý gól dal při powerplay v posledních 25 sekundách. Capitals poté tedy čekalo prodloužení. V tom dal vítězný gól kapitán Ovečkin a byl za to vyhlášen hvězdou zápasu. Capitals tedy porazili New York Islanders 3:2.
"Průběh zápasu ukazuje, že se tenhle tým nikdy nevzdává," řekl Neuvirth. V zápasech proti Islanders se jemu speciálně daří: má s nimi bilanci 4:0.
Góly:

Caps:
3rd- 16:31- Troy Brouwer (M. Perreault, J. Chimera)
3rd- 19:34- Troy Brouwer (B. Laich, D. Wideman)
4th- 01:35- Alexander Ovečkin (-)

Islanders:
1st- 04:14- Josh Bailey (F. Nielsen, A. MacDonald)
3rd- 02:16- Matt Moulson (S. Staios, P. Parenteau)

28. února 2012 v 22:11 | Matdina |  NHL
Každý rok se konají přestupy na poslední chvíli. Týmy smlouvají a kupují si nové hráče. Tento rok se však nic moc neudálo.
Z Washingtonu byl v nabídce Aleksander Sjomin. Sašovi tuto sezonu vyprchá smlouva, tak se čekalo, že díky jeho špičkovým výsledkům si o něj někdo zažádá. Nic se však nekonalo a tým Capitals zůstává nedotčen.
Ááá díky bohu :D Měla jsem z toho nervy v kýblu.

Alonso: "Děláme malé kroky, ale děláme je neustále."

27. února 2012 v 18:40 | Matdina |  Rozhovory
Fernando Alonso přiznal, že Ferrari čeká s novým vozem ještě hodně práce. Vzhledem k neustálému zlepšování ale věří, že se letošní sezóna může vydařit.

Nový design

27. února 2012 v 14:36 | Matdina
Opět tu mám nový design :) A opět moc děkuji mé hlavní designerce Kiáře :* Tady byl ten starý :)

Washington Capitals : Toronto Maple Leafs- 4:2

26. února 2012 v 12:56 | Matdina |  2011/12
Capitals porazili Toronto a jsou už na dobré cestě za play off! Teda měla sem z toho nervy ještě po tom zápase a šla sem spát v 5 a nemohla sem usnout :D
V bráně chytal Michal Neuvirth a po druhý za sebou vychytal výhru.
"Snažíme se, aby měl soupeř co nejméně střel a gólových šancí. Když už se ale dostali do přečíslení, což se stává, protože hokej je hrou chyb, vytáhl (Neuvirth) skvělý zákrok. Předvedl důležité zásahy, když jsme to nejvíce potřebovali. A přesně tohle očekáváme od našich brankářů," řekl trenér Washingtonu Dale Hunter na adresu českého gólmana.
První gól dal Keith Aucoin, který je povolán z farmy Hershey Bears i jako náhrada za Nicklase Bäckströma.
Roman Hamrlík dnes nehrál- povídá se o tom, že ho chce tým vyměnit.