Únor 2013

Capitals Newspaper #11

25. února 2013 v 19:39 | Matdina |  Capitals Newspaper
- Washington zatím hrál 17 zápasů a na kontě má 6 výher a 11 proher
- Alex Ovečkin se možná opět bude zvedat, vypovídá o tom hlavně hattrick v minulém zápase proti New Jersey
- Brooks Laich stále nehraje
- Obránce Mike Green už 3 hry nehrál kvůli nespecifikovanému zranění
- Už hodně dlouho se v sestavě drží český obránce Tomáš Kundrátek. Zatím má na kontě 4 asistence
- Kanadské bodování vede Mike Ribeiro, dále Alexandr Ovečkin, Nicklas Bäckström a Troy Brouwer. V celém článku je tabulka.
- Nicklas Bäckström natočil novou reklamu pro firmu GEICO. Sice nechápu, jaký význam mají v této reklamě auta, ale budiž.
- John Erskine podepsal dvouroční kontrakt za 3,4 miliony dolarů
- Braden Holtby podepsal též dvouroční smlouvu- za 3,7 miliony dolarů

Nicklasova reklama:
Ovi a gillete:

New Jersey Devils - Washington Capitals - 1:5

25. února 2013 v 19:01 | Matdina |  2012/13
Odplata byla sladká. Capitals se pomstili za minulou prohru a na ledě New Jersey dosáhlo úžasného výsledku 1:5. K tomuto skóre nejspíš nejvíce pomohl kapitán Alex Ovečkin, který si připsal první hattrick sezony a jedenáctý vůbec! Že by už konečně začala jeho hvězdná forma a začal se zvedat "ze dna" ? To uvidíme. V bráně chytal opět Braden Holtby a další dva goly dali Troy Brouwer a Eric Fehr.

Washington Capitals : New Jersey Devils -2:3

25. února 2013 v 18:43 | Matdina |  2012/13
Washington hostil ve Verizon Centre tým z New Jersey. Už od počátku se počítalo s tím, že to bude těžký zápas, jelikož se New Jersey dere nahoru ve východní konferenci. Bohužel se prognóza potvrdila a Capitals na svém vlastním ledě prohráli 2:3. Jediné dva góly dali v přesilovkách Mathieu Perreault a Mike Ribeiro. Bránu hlídal Braden Holtby.

Raquel - Lisabon, Asturie, Los Angeles, Las Vegas

23. února 2013 v 23:36 | Matdina |  ♀ Raquel del Rosario ♀
Tak a máme tu další série fotek :) Tentokrát budou čtyři a vy můžete opět hlasovat v anketě o nejlepší vzhled. Přemýšlela jsem, jestli neudělat vždy na konci měsíce anketu o nejlepší vzhled měsíce, ale ještě nevím :D Na konci roku by mohl být třeba vzhled roku, ale ještě si opravdu nejsem jistá. :) A už samotné série.

První se fotila v Lisabonu, hlavním městě Portugalska. Byla ve městě Sintra u Královského paláce. Palác byl zavřený z důvodu bouře v přechozích dnech, která vyrvala mnoho stromů z kořenů. Tentokrát byl otevřený, tak jsi mohla prohlédnout jeho krásu a ještě nám doporučila knížku od autora jménem Marcia Grad- Princezna, který věřila na pohádky.


Druhá série je ze Španělska, z Asturie. Pořád tam pršelo, ale pak přestalo a na chvilku vysvitlo sluníčko. :)

Třetí série je z Los Angeles. Musim říct, že to se mi opravdu líbí. Raqu je tu oblíkla docela nevšedně a navíc i jiné prostředí mě potěšilo. Nevěřila bych, že na vrakáči se dají pořídit takovýhle senza fotky :)


Poslední serie je z Las Vegas :O To ji vážně závidím, protože to je snad jediný město v Americe, kam bych se jela podívat :D Jeli tam z Los Angeles po slavné Route 66. Po příjezdu měla pocit, že je v Disneylandu pro dospělé :) Prý nejhorší bylo se koukat na starší lidi, kteří byli sami a utápěli se v samých automatech. Raquel to rvalo srdce.
No já osobně bych musela hlasovat pro vrakoviště v LA. To mě naprosto uchvátilo :D

New York Rangers : Washington Capitals - 1:2

18. února 2013 v 20:22 | Matdina |  2012/13
Washington hrál zápas proti soupeři, který Capitalsáky vyřadil v playoff. Tentokrát bylo skóre nízké, ale nepříznivé pro naši stranu. Jediný se dokázal trefit John Carlson. Bránu chránil Braden Holtby.

Capitals ve zdravotním středisku

17. února 2013 v 23:01 | Matdina |  Washington Capitals
Někteří hráči Capitals se svými přítelkyněmi byli v dětském centru ve Washingtonu. Opět si s nima různě hráli, malovali, vystříhávali... Myslím, že je to od nich opravdu moc hezké. :) Fotky v celém článku.
Jeff Schultz a Nicklas Bäckström

Tampa Bay Lightning : Washington Capitals - 3:4

17. února 2013 v 22:34 | Matdina |  2012/13
Zápas proti největšímu rivalovi je vždy něco. :) A tentokrát jsme ho vyhráli my. Bránu nám hlídal opět Braden Holtby. 2x se trefil Eric Fehr a poprvé i Jay Beagle. Jen tak dál hoši. Musíme to udržet a už jen vyhrávat. :)

Florida Panthers : Washington Capitals - 5:6pp

17. února 2013 v 22:21 | Matdina |  2012/13
Další zápas proti Floridě už nebyl tolik skvělý, ale přesto jsme vyhráli v prodloužení. Opět chytal Braden Holtby. Buďto se Braden špatně vyspal, nebo se minule špatně vyspali hráči Panthers. :) V prodloužení se trefil Troy Brouwer.

Washington Capitals : Florida Panthers - 5:0

17. února 2013 v 22:07 | Matdina |  2012/13
Washington porazil Floridu vysoko 5:0. Asi jeden z nejlepších zápasů této sezony. Celý zápas odchytal Braden Holtby a byl též vyhlášen za hvězdu zápasu. Také si připsal asistenci :D

F1: Testy v Jerezu

17. února 2013 v 21:00 | Matdina |  SEZONA 2013
Pomalounku nám začíná sezona roku 2013 a už proběhly první testy. Fernando se jich neúčastnil, zato Felipe ano a dokonce byl i jeden den nejrychlejší. V celém článku máte výsledky všech dnů a když kliknete na fotku, tak i galerii. :)